Has Konya Mutfağı Sosyal Medya Projesi | Alaturka Medya

Has Konya Mutfağı Sosyal Medya Projesi | Alaturka Medya

Has Konya Mutfağı Dijital Varlık Projesi

Projelendirme

Sosyal Medya Reklamcılığı

Yayınlanılan Tarih

Şubat, 2018

Sektör

Gıda

Firma Adı

Has Konya Mutfağı

Alaturka Medya Has Konya Mutfağı İş Ortaklığı

Yeme içme sektöründe eşsiz kültürel lezzet sunan Has Konya Mutfağı, her ay yeni bir şube ve her şubede aynı lezzet misyonu ile yola çıkmıştır.

2017 yılında faaliyete başlayan Has Konya Mutfağı, kuruluş yılından beri farklı markalarda vermiş olduğu hizmet ve lezzet konusunda kendini ispatlamıştır.

Alaturka Medya olarak Has Konya Mutfağı markasının marka bilinirliğinin güçlü şekilde aktarılması için 360° dijital pazarlama hizmeti vermekteyiz.

Kullanıcıların içgörülerini ve markanın dijital verilerini okuyarak dijital pazarlama stratejisi üretmek ve uygulamak işimizin temelini oluşturmakta.

Dijital gelişmeleri, marka gündemine entegre ederek yürüttüğümüz strateji kapsamında hedef kitlemize temas edebileceğimiz yeni iletişim kanalları ile iletişimimizi güncel kıldık.

Alaturka Medya Ailesi Olarak Has Konya Mutfağı ile çalışmak, dijital sunumunu gerçekleştirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Dijital Varlık Projesi Detayları

Has Konya Mutfağı Markasına Sunmuş Olduğumuz Web Tasarım ve Yazılım Detaylarını Aşağıda Ulaşabilirsiniz.

Yürütmüş Olduğumuz Has Konya Mutfağı İnstagram Sayfası

Hayal gücünden gerçeğe

Sosyal Medya Yönetimi

Yalnızca post ve reels paylaşımı yaparak değil, içerik oluşturması, video ve prodüksiyon çalışmaları, fotoğraf çekimleri, çeşitli kampanyalar, reklam yönetimi ile Chef Plus markasına tam anlamıyla bir sosyal medya yönetimi sunuyoruz.

Post Paylaşım & Reklam

Markayı en iyi şekilde tanıyıp hedef kitlesinin beklentilerini ve ilgisini çekecek şekilde post tasarımları hazırlayıp bunları en fazla etkileşim alınabilecek saatlerde paylaşıyoruz. Reklam olarak çıkacağımız postları ayrı tasarlayıp dönüşümlerini raporluyoruz.

STORY REKLAMLARI İLE TÜM POTANSİYEL KULLANICILARA ULAŞIN.

5/5

Has Konya Sosyal Medya Analizleri

© 2024 Exclusive interior. All Rights Reserved.