Aynur Kaya Sosyal Medya Projesi | Alaturka Medya

Aynur Kaya Sosyal Medya Projesi | Alaturka Medya

Alaturka Medya Aynur Kaya Web Sitesi

Aynur Kaya Dijital Varlık Projesi

Projelendirme

Web Sitesi + Sosyal Medya Reklamcılığı

Yayınlanılan Tarih

Şubat, 2019

Sektör

Güzellik Merkezi

Firma Adı

Aynur Kaya

Güzellik Merkezi sektöründe eşsiz, yeni tarz sunum yapan Aynur Kaya Care Center, öncelik müşteri memnuniyeti misyonu ile yola çıkmıştır.

2019 yılında faaliyete başlayan Aynur Kaya Care Center kuruluşundan beri çeşitli tarzda faaliyetler ile tarzını konuşturarak piyasada kendini ispatlamıştır.

Alaturka Medya olarak Aynur Kaya Care Center markasının marka bilinirliğinin güçlü şekilde aktarılması için 360° dijital pazarlama hizmeti vermekteyiz.

Kullanıcıların içgörülerini ve markanın dijital verilerini okuyarak dijital pazarlama stratejisi üretmek ve uygulamak işimizin temelini oluşturmakta.

Dijital gelişmeleri, marka gündemine entegre ederek yürüttüğümüz strateji kapsamında hedef kitlemize temas edebileceğimiz yeni iletişim kanalları ile iletişimimizi güncel kıldık.

Alaturka Medya Ailesi Olarak Aynur Kaya Care Center ile çalışmak, dijital sunumunu gerçekleştirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Dijital Varlık Projesi Detayları

Aynur Kaya Care Center Markasına Sunmuş Olduğumuz Web Tasarım ve Yazılım Detaylarını Aşağıda Ulaşabilirsiniz.

Yürütmüş Olduğumuz Aynur Kaya Care Center İnstagram Sayfası

Hayal gücünden gerçeğe

Sosyal Medya Yönetimi

Yalnızca post ve reels paylaşımı yaparak değil, içerik oluşturması, video ve prodüksiyon çalışmaları, fotoğraf çekimleri, çeşitli kampanyalar, reklam yönetimi ile Chef Plus markasına tam anlamıyla bir sosyal medya yönetimi sunuyoruz.

Post Paylaşım & Reklam

Markayı en iyi şekilde tanıyıp hedef kitlesinin beklentilerini ve ilgisini çekecek şekilde post tasarımları hazırlayıp bunları en fazla etkileşim alınabilecek saatlerde paylaşıyoruz. Reklam olarak çıkacağımız postları ayrı tasarlayıp dönüşümlerini raporluyoruz.

© 2024 Exclusive interior. All Rights Reserved.