Büyükada

Büyükada Web Tasarım

İhtiyacınız olan web sitesi tasarımları için 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizlere en uygun ve en kaliteli internet sitenizi tasarlatmanıza yardımcı olacaktır. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacağız.

Firma Adı: Alaturka Medya

Web Sitesi: alaturkamedya.com.tr

Telefon: 0507 839 07 23

Mail: info@alaturkamedya.com.tr

Adres: Büyükada/ İstanbul

Web tasarım, web sitelerinin tasarımını ve kullanıcı deneyimini içermektedir. Web tasarımcıları, sitelerin görüntüsünü ve kullanımını iyileştirmeye çalışırlar ve kullanıcıların siteleri kolayca kullanmalarını sağlar. Web tasarım, ayrıca web sitelerinin arama motorları tarafından nasıl taranacağını ve nasıl sıralanacağını da içerebilir. Web tasarımı, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan bir tasarım felsefesinden yola çıkar. Web tasarımı, web sitesinin görünümünü ve işlevselliğini iyileştirmek için farklı teknikler ve yöntemler kullanır. Örneğin, bir web sitesinin tasarımında kullanıcı deneyimi (UX) tasarımı teknikleri kullanılabilir.

İşletmenizi Başarıya Ulaştıracak Web Tasarım Çözümleri

 Web tasarım çalışmaları işinize birçok yönden yardımcı olabilir ve büyümenizi sağlar ancak en önemli katkısı işinizi tanıtmasıdır.  Bir şirket ancak iyi reklam ve tanıtım yoluyla başarılı olabilir ve iyi konumlanabilir. Öne çıkmak isteyen iş markaları, işyerlerini tanıtmak ve insanlara ulaşmak için harika bir web sitesi oluşturmaları gerektiğini bilir. Bu ancak güvenebileceğiniz profesyonel bir şirket ile mümkündür. Adınızı duyurmak ve kolayca müşteri kazanmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. İşini seven, üretken bir ekibe sahip aynı zamanda çok iyi bilgisayar ve programlama becerilerine sahip bir şirketiz. Müşterilerimizin karşılaştığı tüm sorunlarla yakından ilgileniriz. Kaliteli bir web sitesi işletmenizi tanıtmanıza çok yardımcı olur.

Büyükada Lokasyonunda Web Sitesi Tasarımı

 Tamamen kendi bünyemizde oluşturduğumuz bir içerik yönetim paneli ile her türlü web sitesini ihtiyaçlarınıza göre hazırlıyoruz. Tasarladığımız tüm web siteleri çok dillidir (Türkçe, İngilizce, Almanca vb.).  İhtiyaçlarınıza uygun olarak firmanıza, ürün tanıtımlarınıza, hizmetlerinize ve projelerinize uygun web siteleri oluşturuyoruz.

Kurduğumuz her web sitesi için güvenlik, bakım, destek ve yedekleme dahil her türlü ihtiyacı sağlıyoruz. Bu sayede yoğun iş temposunda web siteniz ile uğraşmak sorun olmaktan çıkıyor. Web sitesi tasarımınız firmanıza özel hazırlanır ve her türlü cihazda sorunsuz çalışır. Yani tüm tarayıcı ve cihazlarda (mobil, tablet ve masaüstü) uyumlu çalışmasını sağlıyoruz.

 Günümüz teknolojisi ile birlikte artık web siteleri yazı ve görselden ibaret değildir. Gelişen teknoloji ve altyapıyı destekler nitelikte olmalıdır. Gelişen kod yapısı ve tasarım güncellemelerini ücretsiz sizler için sağlıyoruz. Bu konuda sadece siteyi tamamladık teslim ettik gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Yapım aşamasında sizlerin sektör ve beklentilerini analiz ederek, fikir ve düşüncesini kurumsal çizgiye uygun olarak örtüştürerek şirket planlamaları doğrultusunda hazırlıyoruz. Tasarım konusunda sizlerin kafasındaki soru işaretleri ortadan kalkana kadar çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda çok hassas davrandığımızın altını çizmek isteriz.

Web sitenizin arayüz tasarımı sizin için ne kadar önemliyse işlevselliği ve ulaşılabilirliği de çok önemlidir. Hızlı açılan ve kullanıcı dostu (user friendly) web sayfası yaklaşımında oluyoruz.

Web sitesi projesi tamamlandığında firma yetkilisine panel kullanımı için eğitim veriyoruz. Bu sayede yazılımcıya ihtiyaç duymadan kolayca kendiniz revizelerinizi sağlayabileceksiniz. Takıldığınız noktada bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Büyükada Bölgesinde Web Sitesi Fiyatları

Her şirketin bulunmuş olduğu sektör dinamiklerine uygun bazı yapılar vardır. Buna uygun olarak web tasarımın planlanması gerekmektedir. Bu bağlamda web tasarım firmamızın fiyatlandırma politikasına uygun olarak yapılacak alt yapı ve çalışma saatine göre web sitesi fiyatları değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun site tasarımlarımız mevcuttur. Bu konuda samimi olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Alaturka medya’ dan fiyatlandırma ile ilgili ve web projeniz için ücretsiz bilgi alabilirsiniz..

Büyükada Lokasyonunda Web Tasarım Yapan Şirketler ve Firmalar

Büyükada Web Tasarım Şirketi

Şirket, Anonim şirketi, limited şirketi ya da şahıs şirketi olarak birçok farklı türde kurulabilir. Bunların temel amacı belirli bir sermaye ile ticari faaliyet sunmasıdır. Şirketler anonim ve Limited olarak ikiye ayrılır. Amacı para kazandırmaktır. Bu işlemi bir mal ya da hizmet sayesinde sağlar.

Web tasarım şirketi, firma ve işletmeler için web siteleri tasarlayan, programlayan ve bakımını yapan ve geliştirme hizmetleri sunan bir şirket olarak tanımlanabilir.

Bu şirketler genellikle bir web sitesi tasarımı ve yapısını oluşturmak, web sitesine özgün bir tasarım eklemek, web sitesini kullanıcı dostu ve erişilebilir hale getirmek gibi hizmetler sunarlar. Ayrıca, bu şirketler genellikle web sitesinin performansını ve güvenliğini de sağlama görevini üstlenirler.

Web tasarımının amacı, bir web sitesini kullanıcı dostu, etkileşimli ve kolay kullanılabilir hale getirmektir. Bir web tasarım şirketi, web sitelerinin tasarımını ve işlevselliğini geliştirmek için hizmetler sunar. Bu hizmetler arasında web sitesi tasarımı, kullanıcı deneyimi (UX) tasarımı, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve mobil uyumluluk gibi konular bulunabilir.

Web sitesi, insanların bilgisayarları ve mobil cihazları kullanarak okuyabileceği bir broşürün çevrimiçi versiyonudur. Web tasarım şirketleri müşteriler için özel web sayfaları oluşturmak için özel araçlar kullanır. 

Sizde işletmenizin kurumsal bir web sitesi olsun istiyorsanız kesinlikle bu işin uzmanı web tasarım şirketlerinden destek almalısınız. Web tasarım şirketlerinden alacağınız hizmet alanında tecrübeli bir ekip tarafından verilecek ve sonrasında destek hizmeti de alabileceksiniz. Bu sebepten dolayı web sitesi kurulumunu freelancer olarak çalışan birinden ziyade alanında uzman bir şirketten almanız daha mantıklı olacaktır.

Sürekli gelişen ve globalleşen Dünya’da birçok şirket ve kurum müşterilerini dijital ortamda aramaya başlamıştır. İnsanların artık eskisi gibi mağaza mağaza gezerek alışveriş yapması internetin hayatımıza girmesi ile beraber düşüş eğilimine girmiştir. İnternet insanlara hem zamandan hem de maddiyattan yana büyük avantaj sağlamaktadır. Birçok şirketin ürünlerini saniyeler içerisinde karşılaştırarak fiyat analizi yapabilir ve karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. İşte bu sebepten dolayıdır ki neredeyse dünya üzerinde ki tüm şirketlerin web sitesi ve tasarımı ihtiyacı doğmuştur. Bu hizmeti alabilecekleri alanında uzman ve tecrübeli web tasarım şirketi arayışına girmişlerdir. Biz de Alaturka Medya Web Tasarım Ajansı olarak alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 2009 yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanımı kolay ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Türkiye ve Yurtdışı genelinde birçok web tasarım referansına sahibiz.

Büyükada Web Tasarım Firması

Firma; Mal veya hizmet üretimiyle uğraşan ekonomik birimdir. Şirket, işletme, fabrika, tesis şeklinde olabilir. Ham maddeler, firmadaki makine ve teçhizat ile tesislerde, işçi emeği ile işlenmek suretiyle üretim gerçekleştirilir. Firma terimi çoğu zaman üretimle ilgili işletmeleri ifade eder.

Web Tasarım firması, web sitesinin tasarımını ve yazılımını yapan firmaları temsil etmektedir.

Bu firmalar, bir web sitesinin görünümünü ve işlevselliğini optimize etmek için farklı teknikler ve yöntemler kullanırlar. Örneğin, bir web tasarım firması bir web sitesinin kullanıcı dostu olmasını sağlamak için kullanıcı deneyimi (UX) tasarımı hizmetleri sunabilir. Ayrıca, arama motoru optimizasyonu (SEO) tekniklerini kullanarak bir web sitesinin arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalara ulaşmasını sağlayabilir. Web tasarım firmaları ayrıca web sitelerinin mobil cihazlarda da doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlamak için mobil uyumluluk hizmetleri sunabilir.

Arama motorları üzerinde “web tasarım firması” kelimesi ile arama yapan kullanıcılar, aslında kendilerine özel bir web sitesi tasarımı yaptırmayı düşünen ve bu işi yapabilecek tasarım firmaları arayan kullanıcılardır.

İnsanların web sitesi yapımı için, bu işi yapan firmaları seçmeleri hizmet kalitesi ve hizmet sonrası destek konuları bakımından çok faydalı olacaktır.

Web tasarımı yaparken birçok kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek kullanıcı dostu web siteleri oluşturmak gerekir. Tasarımı en son teknoloji ile destekleyerek, müşterilerimize bir web sitesinden daha fazlasını sunmaktayız. Şişli web tasarım firması Alaturka Medya olarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayıp onlara 360 derece hizmet vermekteyiz. Firmamızın bu bölgedeki konumu, bize tüm kıtalardaki müşterilere eşit erişim ve dünya çapında pazar payı sağlıyor. Sizde firmanızın dijital ortamda var olmasını istiyor, satışlarınıza ve müşteri portföyünüze katkı sağlamasını hayal ediyorsanız bu artık hayal değil gerçek. Tam olarak doğru yerdesiniz. Alaturka Medya yıllardır hizmet verdiği bu alanda tecrübeli, yenilikçi ve uzman ekip arkadaşları ile beraber çalışmaktadır. Bunun sayesinde firmanız daha olumlu bir imaja kavuşacak, satış fırsatları ve müşteri portföyü genişleyecektir.

Büyükada Bölgesindeki Web Tasarım Ajansı

 

Büyükada lokasyonunda web tasarım ihtiyacınız oluştu ve ne yapacağınıza karar veremiyorsanız mutlaka bu alanda profesyonel destek almanız ve dijital Dünya’ya sorunsuz giriş yapmanız çok önemlidir. Çünkü işletmenizi ve bölgede tanınmanızı dijital alanda oluşturulacak web sitesi her anlamda destekler nitelikte olmalıdır.

Neden her anlamda destekler nitelikte olması gerekir? Senin için bu kısmı biraz daha açıklayacağım. Örneğin;

 • Dijital alanda Google veya Sosyal Medya Reklam çalışması yapmak istediğinde,
 • Seo yani arama motoru optimizasyonu sağlanmak istediğinde,
 • Gelişen yazılım teknoloji altyapısına uygunluğu konusunda tamamıyla destekler nitelikte olması gerekir.
Daha sonrasında web site çalışması tamamlandığında pazarlama faaliyetleri başladığında tüm faaliyetlere uygun olacaktır.
Haydi şimdi gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurmak için yeni oluşturacağın web tasarımın işletmenize katacağı avantajlardan bahsedelim mi?
Dijital mecrada prestij kazandırır,
İnternet ortamında güvenilir olmanızı sağlar,
İnsanların dijital üzerinden firmanızla iletişim kurmasını kolaylaştırır.

Web tasarım ajansları genel olarak ne tür hizmetler sunuyor?

Dijital dünyada farklı türlerde faaliyet gösteren ve kullanıcılara haber, bilgi, ürün ve hizmet sunan sayfa topluluklarına web sitesi denir. Bu web sitelerini son derece titiz ve profesyonel şekilde tasarlayan, sitelere bakım ve güncelleme hizmeti sağlayan işletmelere web tasarım ajansı denmektedir.

Web tasarım ajansı; müşterinin ihtiyacına uygun bir şekilde sahip olduğu teknolojik ekipmanlar ve alanında tecrübeli ekibi ile web site tasarımı oluşturma hizmeti vermektedir. Bunlar dışında web siteye reaksiyon etkisi olacak diğer bazı dijital hizmetler de sunabilmektedirler. 

Alaturka Medya

Web Tasarım Ajansının Genel Olarak Sunduğu Hizmetleri Şu Şekilde Sıralayabiliriz?

Web Sitesi Tasarlanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Web Sitesi Nedir?

Web sitesi, internet ağında bulunan ve yazılım dilleriyle şekillendirilmiş olan tanıtım ve paylaşım biçimi olarak ifade edilebilir. Web siteleri, kendi özel alan adıyla birlikte internette kendisine ayrılan özel bir alanda paylaşım yapmaya yaramaktadır

Web sitenizin hızı en önemli maddelerden birisidir. Web siteniz ne kadar yavaş açılırsa aynı oranda kullanıcı kaybetmeniz muhtemeldir.  Yazılımın doğru ve temiz bir şekilde yapılması bu noktada önemli bir faktördür. Eğer web sitenizin tasarımının, sayfa yüklenme hızını etkilememesi gerekmektedir.

Web Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların karmaşık bir yapı yerine sade, temiz ve anlaşılır bir sayfa ile karşılaşmaları hem kullanıcının sitede kalma süresini arttıracak hem de kullanıcıya güven verecektir. Bu nedenle web site tasarımı yapmak isteyen işletmelerin bu konuyu hafife almaması web sitesinin geleceği açısından çok önemlidir. Web sitenizi oluştururken birçok eklenti ve akım mevcuttur. Sizde sitenizi ziyaret eden kullanıcılara daha kurumsal ve güven verici gözükmek istiyorsanız bu konuya dikkat etmelisiniz. 

Kullanıcı deneyimi yani user experience, bir internet sitesini ziyaret eden kullanıcıların ürünler, hizmetler ve servislere ulaşırken hızlı bir şekilde ulaşmasını ve bu süreçte belirli duyguların ortaya çıkmasını sağlayan çalışmalara verilen isimdir.

Kullanıcı deneyimi, bir internet sitesinin kullanıcılar göz önünde bulundurularak fonksiyonel bir şekilde oluşturulmasına verilen isimdir. İnternet Sitesi tasarımında oldukça önemli bir kavram olan user experience çalışmaları, İnternet sitenizi ziyaret eden kullanıcıların siteniz ile nasıl etkileşime gireceğini belirlemek için yapılır. 

Web siteniz Google arama motorlarına dost bir altyapı ile yapılmamış ise, yalnızca çevrenizdekilerin ve tanıdıklarınızın ziyaret ettiği bir internet sitesi olacaktır. Ancak internet sitesinin asıl amacı, yeni müşteriler bulma, yaptığınız işi ve hizmeti tanıtma ve hizmetlerinize insanların kolay ulaşımını sağlamaktır. 

Yaptığınız işe yada verdiğiniz hizmete göre birçok ücretli yada ücretsiz tasarım bulmanız mümkündür. Bu noktada belirleyici olan kısım kimlere ne şekilde hitap etmek istediğinizdir. Web siteniz şirketinizin aynası gibidir. Hazır tasarım web siteleri sizin kurumsal yapınızı yansıtmaz ve web sitenize yeni müşteri yada kullanıcı çekmenizi zorlaştırabilir. 
Özel tasarım web siteleri, hazır şablonlara göre biraz daha maliyetli olsa da size özel tasarlandığından dolayı kurumsal kimliğinizi doğru yansıtacaktır.

Dünya genelinde mobil cihazlardan yada tabletlerden internete erişen bireylerin sayısı 5 milyarı geçmiş durumda. Günümüzde internet aramalarının yüzde 70′ e yakını mobil cihazlar üzerinden yapılıyor. Bu sebepten dolayı web sitelerinin mobil tasarımı ve optimizasyonu kesinlikle gözden kaçırılmamalıdır. Ayrıca web sitenizin hızı hem arama motorları hem de kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemli bir konudur. Kullanıcılar hızı düşük olan web sitelerinde vakit geçirmekten pek haz etmiyorlar. Arama motorları ise hızın düşük olduğu web sitelerini geri plana atıyor.

Web sitenizin kodlamasının sade, anlaşılır ve gelişen teknoloji ile uyumlu olması gereklidir. Ayrıca kodları kısa ve sade kullanmanız arama motorunun sitenizi  daha kolay keşfetmesine destek olacaktır. CSS ve javascript codelarının çok fazla ve gereksiz yere kullanımı arama motorları tarafından web sitenizin tanınmasını ve bulunmasını zorlaştırıyor, sitenizin hızınızı düşürüyor ve SEO çalışmalarınıza zarar veriyor.

Responsive tasarım, Duyarlı web tasarım olarak da geçmektedir. Asıl amacı sitenize gelen kullanıcıların memnuniyetini sağlamak için wab sayfalarının birçok farklı cihazda yada ekran boyutunda iyi görüntülenmesini, hızlı ve sorunsuz bir şeklide çalışmasını sağlayan web tasarım yaklaşımıdır. Günümüzde internetten yapılan araştırmaların yada alışverişlerin büyük bölümü mobil cihazlar üzerinden yapıldığı responsive tasarımlar bir web sitesi ve E-Ticaret sitesi için oldukça önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular?

Web Tasarım Ajansı, çalışmalara başlamadan önce belirli standartlara göre belirlediği kurallar dahilinde işlem yapmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;
1- Sektörünüze uygun tasarım çalışmaları,
2-Arama motoru optimizasyonuna uygun web site altyapısı,
3-Site içi düzenleme ve temiz kodlama,
4-Özgün web site tasarımı,
5-Web site domain ve hosting hizmeti

Profesyonel olarak güvenli şekilde sunmaları gerekmektedir.

Web Tasarım Şirketiyle Çalışarak kurumsal hizmet alabilir ve web sitenize anlam ve bütünlük kazandırabilirsiniz. Bunların yanı sıra şirket ile çalışmanın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. Zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.
 2. Lokasyon yakınlık sayesinde kolay ulaşılabilirlik sağlanır.
 3. Marka değerinizi arttırır.
 4. İstatistik bilgileriniz düzenli olarak size ulaştırılır.
 5. Sorun yaşadığınız noktada destek ekibinden faydalanabilirsiniz.

Web Tasarım Firmasına isteklerinize da bağlı olarak birçok sebepten ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

1-Kurumsal tanıtım amacı

2-Online satış için E-Ticaret siteleri

3-Blog siteleri

4-Sektörlere göre ürün ve hizmet tanıtımı

Sağlamak isteyen firmaların muhakkak web tasarım hizmeti satın alması gerekmektedir.

Günümüzde milyonlarca web tasarım hizmeti veren kurum ve kuruluşlar mevcuttur. Bunlardan bazıları hazır şablonlar ile bazıları ise özel yazılım ile hizmet vermektedirler. Bu noktada doğru firmayı bulmak çok önemlidir. Çünkü vermiş olduğunuz faaliyetlere en uygun site tasarımını belirlemeniz konusunda çok önemlidir. Bu konuda hizmet alacağınız firmanın size öneri ve referans sunması gerekiyor. Web Tasarım Hizmetinin bir takım standartları vardır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

 1. HTML Standartları
 2. Kod yapısı
 3. Tüm tarayıcılarda uyumlu tasarım
 4.  SSL kullanımı
 5.  Hızlı açılan web sitesi
 6.  .com uzantısı

Büyükada bölgesinde yaşıyorsunuz ve işletmeniz veya kurumunuz için kurumsal web sitesi yaptırmaya karar verdiniz ise iletişim bilgilerinden ulaşarak bir telefonla web sitesi konusunda ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz bu konuda sizlere seve seve yardımcı olacaktır.

# Alaturka Medya Neler Yapıyor?

Web Tasarım

Web Tasarımda çağ atladık. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile beraber Özgün, Estetik, Mobil ve tablet uyumlu, Ekonomik, Modern, Geri dönüş odaklı ve işlevsel Web Tasarım Projeleri üretiyoruz.

 

Logo & Kurumsal Kimlik

Sektörünüze ve markanıza uygun olarak profesyonel, özgaün ve akılda kalıcı bir şekilde şirket logosu, amblem, katalog, broşür, afiş vb. yayınlar oluşturuyoruz.

 

Web Danışmanlık

Web site güncellemeleri ve tasarımları için 360 derece hizmet vermekteyiz.

Alaturka Medya Dijital Reklamcılık

Dijital Reklam Yönetimi

Markanıza ve ürünlerinize özel olarak Google Adwords, Facebook Business Manager, Instagram Business Manager veya Twitter reklamcılık olarak planlar ve paylaşımını gerçekleştiririz. Hedef müşterilerinizle aranızda köprü kurarız.

 

SEO Optimizasyonu

Seo Projelerini çalışma ve sonuçlandırma aşamasında, temel ve en güncel seo kurallarını dikkate alarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Yazılımsal Web Siteleri

En güncel ve sorunsuz bir şekilde, tüm insanlara hitap edecek türde yazılımsal web siteleri yapmaktayız.

 
 
# Alaturka Medya Nasıl Yapıyor ?

Özgün Tasarımlar

Web sitenizi ilgi çekici ve özgün tasarımlar ile profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Max. Düzeyde Hız

Son derece güncel kodlama yöntemlerimiz ve çeşitli uygulamalar ile web sitenizin hızını maksimum’a çıkartıyoruz.

Tüm Tarayıcılara Uyumluluk

Özel kodlama yöntemimiz ile web sitenizin tüm cihazlarda ve tarayıcılarda sorunsuz görünmesini sağlıyoruz.

Profesyonel Web Çözümleri 

Tüm Web Sitesi tasarım, kodlama ve site içi düzenleme aşamalarını dijital Dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Yalın ve Güncel Kodlama

Web sitenizi yaparken karmaşık ve kafa karıştıran kod yapılarından ziyade çok sade ve dijital dostu kodlamalar kullanıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonları

Seo projesinden her firmanın faydalanması müşteri potansiyeli açısından çok önemlidir. Web sitesinin yanı sıra Seo hizmetide vermekteyiz.

# Alaturka Medya Nasıl Çalışıyor ?

Planlama

Müşterinin istekleri doğrultusunda bir plan yapılır ve hedefe ulaşmak için profesyonel bir şekilde çalışılır.

 

Grafik

Genel bir web sitesi tasarımı oluşturulur ve ilgi çekici site içi çalışmalar ile güncellenir.

 

 

Yazılım

Kodlama ile web sitenizin görüntüsü, hızı ve buna benzer birçok özelliği oluşturulur.

Seo Optimizasyonu

Web siteniz için, site içi ve site dışı Seo çalışmaları yapılarak potansiyel müşterilerinizin arttırılması amaçlanır.

Yayına Alma

Web sitesine dair tüm çalışmalar yapıldıktan sonra kontrol edilerek tarafınıza sunulur ve onaylanması durumunda yayına alınır.

İstanbul' da Diğer Web Tasarım Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

İstanbul İlindeki Diğer Web Tasarım Hizmeti Sağladığımız Yerler

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.